Meslek Yüksekokulumuzda Girişimcilik ve Pazarlama Konulu Konferans

Meslek Yüksekokulumuz ve Emet Tügva temsilciliği iş birliği ile yapılan moderatörlüğünü MYO Öğrencimiz Tuğba Uludağ' ın yaptığı Uşak Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat  Sezgin'in konuşmacı olarak katıldığı girişimcilik ve pazarlama üzerine konferans düzenlendi.

Emet MYO Amfisi’nde gerçekleştirilen konferansa konuşmacı Prof. Dr. Murat  Sezgin'in yanı sıra Emet Belediye Başkanı Hüseyin Doğan, Emet  Belediye Başkan Yardımcısı Murat Uyanık MYO Müdür Yardımcılarımız Öğr. Gör. Vedat Çetin ve Öğr. Gör. Serkan Yücel , Emet Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Doğan, Emet Halk Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa Cin, TÜGVA Emet ilçe temsilcisi Mustafa Şener, Türk Kızılayı Emet Temsilcisi Ali Ceyhan, bazı STK ve siyasi parti temsilcileri , akademik, idari personellerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.

Yoğun katılım ile gerçekleşen konferansta, ProfDr. Murat  Sezgin'in hem anlatarak hem de slayt gösterisiyle birlikte katılımcılara bilgiler verdi. Sanayinin gelişimi, teknoloji, girişimcilik ve pazarlama ilgili genel bilgilerin verilmesi, girişimcilik ve pazarlama konusundaki deneyimleri, kişiliğe kazandırdığı avantajları hakkında bilgiler verdi. Girişimcilik ve Pazarlama üzerine bilimsel çalışmaların aktarıldığı konferans, katılımcılar tarafından büyük ilgiyle izlendi. Konferansın soru cevap bölümünde kazanan ve programda emeği geçen MYO Çocuk Gelişimi Programı öğrencimiz Hatice Balta ve diğer kazanan Sağlık Kurumları İşletmeciliği Programı öğrencimiz Damla Bayram'a Prof. Dr. Sezgin  tarafından kitap hediye edildi.

Konferans, MYO Müdür Yardımcımız Öğr. Gör Vedat Çetin ve TÜGVA Emet ilçe temsilcisi Mustafa Şener 'in Uşak Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Murat  Sezgin'e plaket ve hediye takdiminin ardından fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 

Son Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2022, Pazar