Emet MYO’da Aşure İkramı

Öğrencilerimiz sosyal medya aracılığıyla Emet Belediye Başkanı Mustafa KOCA’ya ulaşarak Emet MYO’da içerisinde bulunduğumuz Muharrem Ayı vesilesiyle aşure ikram etmesi talebinde bulunmuştu. Öğrencilerden gelen talep üzerine 500 kişilik hazırlanan aşure stantları Emet MYO bahçesinde yerini alırken, Emet MYO Müdürü Öğr. Gör. Dr. Uğur SAYLAN ve Belediye Başkanı Mustafa KOCA beraber öğrencilere kendi elleriyle aşure ikramında bulundular.

            Emet ilçesine yeni gelen öğrencilerin ilçe ve halkla kaynaşması adına önemli bir organizasyona imza atıldığını ifade eden Emet Meslek Yüksekokul Müdürü Uğur SAYLAN; “Sosyal medya günümüzün en etkin araçlarından birisi. Facebook, twitter, instagram gibi sosyal medya hesapları popüler ve gençlerimizde bunu etkin kullanıyorlar. Belediye başkanımızda sağolsun sosyal medyadan yapılan çağrıya duyarsız kalmayarak böyle bir organizasyon gerçekleştirdi. Kendilerine okulumuz ve öğrencilerimiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Öğrenciler yüksekokulumuz idaresine ve belediye başkanına sosyal medyadan seslerini duyup, duyarsız kalmayarak bu etkinliği gerçekleştirmesinden dolayı teşekkür ederken, Emyo bahçesindeki  aşure etkinliği öğrenciler tarafından büyük ilgi gördü.

Son Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, Pazartesi