Afet Farkındalık Eğitimi
Meslek Yüksekokulumuz Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü, Acil Durum ve Afet Yönetimi Programı ve Kütahya İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Eğitim Şubesi tarafından tarafından Meslek Yüksekokulumuz öğrenci ve personeline yönelik olarak Meslek Yüksekokulumuz Konferans salonunda ‘Afet Farkındalık Eğitimi’ verilecektir.
Tüm öğrencilerimiz ve personelimiz davetlidir.
Eğitim Tarihi : 28.05.2024 Salı, Saat 11:00
13 Mayıs 2024, Pazartesi / 95 defa okundu.